Seyahat

SEYAHAT SİGORTASI

Uygun Fiyatlı Sigorta ve Kasko Poliçeleri İçin Hemen Teklif Alın!

Neden Seyahat Sigortası Yaptırmalıyım?

Seyahat sağlık sigortaları ile turistik, iş veya eğitim amaçlı seyahatleriniz için vize başvurularında talep edilen sağlık teminatlarına ek olarak, seyahatiniz boyunca karşılaşabileceğiniz aksiliklere karşı ek hizmetlere sahip olabilirsiniz.

Üstelik, kalkış ya da varış noktası Türkiye olan tarifeli yurt içi / yurt dışı uçuşlarınızın 120 dakikadan fazla gecikmesi ya da uçuş günü veya bir gün öncesinde havayolu şirketi tarafından iptal edilmesi durumunda, başka hiçbir şarta bağlı olmadan anında 500 TL tazminat güvencesi sağlayan Uçuşum Güvende Sigortası’yla seyahat planınızı tamamlayabilirsiniz.

  • Yurt Dışı Seyahat Sigortası

30.000 Euro’luk sağlık teminatlarına ek olarak seyahatinizde karşılaşabileceğiniz pek çok aksiliğe karşı da güvenceye sahip olun.

  • Uçuşum Güvende Sigortası

Uçuşunuzun 120 dakikadan fazla gecikmesi veya uçuş günü ya da bir gün öncesinde havayolu şirketi tarafından iptal edilmesi durumunda, 500 TL tazminat anında hesabınıza aktarılır.

  • Yurt Dışı Eğitim Sigortası

Yurt Dışı Eğitim Sigortası ile öğrenim amacıyla yurt dışına seyahatiniz sırasında meydana gelebilecek risklere karşı tüm dünyada yanınızda!

  • Türkiye’ye Seyahat Sigortası

Türkiye’ye Seyahat Sigortası ile turistik veya ticari amaçla yurt dışından Türkiye’ye seyahat edecek yabancı uyruklu müşterilerimize vize başvurularında gerekli olan sağlık teminatlarını sağlıyoruz.