Konut

Konut Sigortası

Uygun Fiyatlı Sigorta ve Kasko Poliçeleri İçin Hemen Teklif Alın!

Neden Konut Sigortası Yaptırmalısınız?

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) ve Konut Sigortanızı birlikte yaptırarak; depremden yangına, hırsızlıktan su baskınına kadar onlarca teminatla evinizi, içindeki eşyanızı ve birlikte yaşadığınız sevdiklerinizi Sigorta Rüzgarı poliçeleriyle güvence altına alabilirsiniz.

Site, apartman gibi toplu yaşam alanları ve yönetici sorumlulukları için Site / Apartman Yönetimi Ortak Alan Paket Sigortası ve evinizin çatısına kurulu güneş enerjisi paneliniz için çevre dostu ürünümüz Bireysel Çatı Tipi Güneş Enerji Paneli Sigortası ile her ihtiyaca uygun teminatlar Sigorta Rüzgarı’nda.

  • Konut Sigortası

İster ev sahibi olun ister kiracı, siz de “Evim gibisi yok!” diyenlerdenseniz evinizi güvence altına alabilirsiniz.

  • Zorunlu Deprem Sigortası

Zorunlu Deprem Sigortası, evinizi depremin neden olabileceği maddi hasarlara karşı güvence altına alan ve teminatı Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından verilen yaptırılması zorunlu bir sigortadır.

  • Bireysel Çatı Tipi Güneş Enerji Paneli Sigortası

Çevre dostu ürünümüz “Bireysel Çatı Tipi Güneş Enerji Paneli Sigortası” ile sürdürülebilir yaşama tam destek sağlıyoruz.

  • Site / Apartman Yönetimi Ortak Alan Paket Sigortası

Site, apartman gibi toplu yaşam alanları ve yönetici sorumlulukları için Site / Apartman Yönetimi Ortak Alan Paket Sigortası yanınızda!